/Files/images/protidya_bulngu/0.png

Наказ про створення комісії з розгляду випадків булінгу

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» 2657/19 від 18.12.2018

Правила поведінки здобувачів освіти в ліцеї.

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ХЛ №109.

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти.

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування).

/Files/images/protidya_bulngu/1.png

/Files/images/protidya_bulngu/2.png

/Files/images/protidya_bulngu/3.png

/Files/images/protidya_bulngu/4.png

/Files/images/protidya_bulngu/5.png

/Files/images/protidya_bulngu/6.png

/Files/images/protidya_bulngu/7.png

/Files/images/protidya_bulngu/8.png

/Files/images/protidya_bulngu/9.png

/Files/images/protidya_bulngu/10.png

Організації, які займаються проблемами булінгу в Україні

Поради для дітей, як запобігти булінгу у закладі освіти

Дистанційне навчання передбачає більше використання мережі Інтернет. Дуже важливо бути обізнаним щодо ризиків небезпеки даного інформаційного простору.

#Stop_sexтинг - це громадська організація для підлітків, батьків та вчителів про захист дітей в Інтернеті. Ознайомитися із освітньою онлайн - платформою можна за посиланням - stop-sexting.in.ua